fbpx

Цеца е во врска со осум години помлад маж: Кој е Богдан?

Светлана Цеца Ражњатовиќ има нов партнер и е осум години помлад од неа, јавуваат српските медиуми. Наводно се запознале пред неколку недели на роденденска забава кај нејзина блиска пријателка, а сега се појавија и фотографии на кои се држат за раце во еден белградски ресторан и навистина изгледаат вљубено.

Новото момче на Цеца се вика Богдан Срејовиќ. Има 38 години и е успешен угостител. Позади себе има еден пропаднат брак, разведен е пет години и ја има ќерката Искра која неретко ја објавува на социјалните мрежи.

Во меѓувреме се огласи и популарната пејачка.

„Не сакам да го коментирам мојот приватен живот“, им порача таа на новинарите.

Следни Објави

Горчлива исповед: Македонска судбина што ја делат многу мајки!

Една мајка која од разбирливи причини не сакаше да го открие својот идентитет, неодамна одлучи да ја сподели својата тажна животна приказна. Своите егзистенционални проблеми ги дели со своето чедо, со нејзиниот син, вреден и посветен работник на кого му ја посакува целата среќа на овој свет, но, како што […]