fbpx

Цеца е во врска со осум години помлад маж: Кој е Богдан?

Светлана Цеца Ражњатовиќ има нов партнер и е осум години помлад од неа, јавуваат српските медиуми. Наводно се запознале пред неколку недели на роденденска забава кај нејзина блиска пријателка, а сега се појавија и фотографии на кои се држат за раце во еден белградски ресторан и навистина изгледаат вљубено.

Новото момче на Цеца се вика Богдан Срејовиќ. Има 38 години и е успешен угостител. Позади себе има еден пропаднат брак, разведен е пет години и ја има ќерката Искра која неретко ја објавува на социјалните мрежи.

Во меѓувреме се огласи и популарната пејачка.

„Не сакам да го коментирам мојот приватен живот“, им порача таа на новинарите.

Следни Објави

Ненадејно почина 38-годишна актерка, холивудските ѕвезди се простуваат

Актерката Џесика Кемпбел почина на 38-годишна возраст. На македонската публика ѝ е најпозната по филмот „Избори“ во кој глуми покрај Рис Витерспун и Метју Бродерик, а првата позначајна улога ја имаше во 1992 година во серијата „Она што е најдобро за децата“ каде глуми заедно со ѕвездата од „Сексот и […]