fbpx

Хороскоп: Животна промена до први февруари за три знаци!

ДЕВИЦА

Припадниците на овој хороскопски знак конечно ќе наидат на разбирање од партнерот и ќе почувствуваат хармонија во домот. Кај некои претставници можна е и возбудлива вест за принова.

РАК

Им претстои максимална исполнетост на професионален план, особено во последната недела на јануари кога е можно и унапредување.

РИБИ

Обратете особено внимание на една средба која одамна сте си ја посакувале, а ќе ви се случи во наредниот период. Истата може да биде клучна за тоа во која насока ќе продолжите да делувате во оваа 2021 година.

Следни Објави

Ќе те паметиме по хуманоста: Медицинска сестра од „8-ми септември“ почина од корона

Уште една медицинска сестра ја загуби битката со Ковид-19. Нашиде Емини која долги години беше дел од одделението за дерматовенерологија во ЈЗУ ГОБ „8-ми Септември“ – Скопје е новата жртва на коронавирусот. Тажната вест на социјалните мрежи ја споделија од Здружението на медицински сестри, техничари, акушерки и стоматолошки сестри. – […]