fbpx

(ФОТО) Коста ја запроси девојката, па го покажа вереничкиот прстен

Македонскиот пратеник и портпарол на владејачката СДСМ, Костадин Костадинов, ја побара за жена својата девојка Марија Десанова.

– Животот ми овозможи да те запознаам, Бога пушти знак да се препознаам себеси и да си го препознаам животот со тебе. Нека љубовта трае до последниот атом. Затоа што си моја, затоа што те сакам. Од овде до небото и назад – напиша тој на „Фејсбук“ споделувајќи и фотографија од вереничкиот прстен.

Следни Објави

Која е жената која си ги уби трите деца, па се самоуби?

Не стивнуваат реакциите на социјалните мрежи по грозоморното повеќекратно убиство во Австралија кое ја потресе јавноста во целиот свет. Растроената мајка Кејти Периновиќ која си ги уби трите деца, па се самоуби е по потекло од Хрватска. Нејзиното тело и телата на двете ќерки Клер (7) и Ана (5) и […]