fbpx

(ФОТО) Откриена уште една тајна за момчето на Цеца!

Регионалните медиуми не престанаа да пишуваат за новото момче на Светлана Цеца Ражњатовиќ, а многумина веќе шпекулираат дали пејачката повторно би застанала пред олтар.

Српските новинари дознаа неколку интересни информации за избраникот на фолк-ѕвездата, а меѓу другото и дека атрактивниот угостител Богдан Срејовиќ е близок пријател со еден од нејзините поранешни партнери.

Станува збор за манекенот Владимир Вуксановиќ кој македонската публика имаше можност подобро да го запознае во шоуто „Преживеан“.

Богдан и самиот порано имал неколку излети во манекенките води, па веројатно оттогаш датира и нивното другарство.

Вуксановиќ пред да ја запознае Цеца се забавуваше и со поп-ѕвездата Наташа Беквалац, но утеха најде во убавица по потекло од Доминикана со која се реализира и како родител.

Следни Објави

Трагедија: Свирепо убиство на 22-годишиниот Иван во Белград

Голема трагедија ја потресе српската јавност откако синоќа на дочекот на Стара нова година беше убиен 22-годишниот Иван Т. Избоден е со нож во градите во близина на зградата во која живеел, а полицијата веќе уапси 20-годишно момче кое е осомничено за ова тешко злосторство. Убиениот Иван нема кримнално досие, […]