fbpx

Неочекувани пари за овие два хороскопски знака до први февруари

Јануари е еден од најдепресивните месеци во годината. Никако да заврши, а семејниот буџет одамна сме го потрошиле на новогодишни прослави. Сепак, припадниците на два хороскопски знака ги очекува прилив на средства токму во последните денови од месецот

ЈАРЕЦ

Вашата голема желба за стекнување на материјални добра конечно ќе ви биде исполнета. На работното место ќе добиете дополнителни ангажмани кои ќе ви бидат и соодветно вреднувани, па значително ќе си ја подобрите банкарската сметка.

ВОДОЛИЈА

Ќе ви цветаат ружи на деловен план. Претпоставените ќе ви овозможат исклучително поволен бенефит од тоа што го работите. Ќе бидете максимално исполнети и на личен план бидејќи ќе можете да си приуштите задоволства кои претходно ви изгледале помалку недостижни.

Следни Објави

(ФОТО) Карлеуша повторно се соблече: За ова парче зборуваат сите!

Позната е по својот исклучително провокативен имиџ и навикнавме да ја гледаме рассоблечена, но Јелена Карлеуша овојпат навистина предизвика лавина коментари со нејзиниот изглед. На снимањето на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ се појави во атрактивна креација со анимал-принт. Очекувано најмногу внимание привлече со градникот направен од кожа.