fbpx

(ФОТО) Северина ја покажа мајка си, една работа ги насмеа сите

Северина Којиќ е активна на социјалните мрежи како никогаш порано, а со една објава привлече големо внимание.

Иако хрватската поп-ѕвезда е со децении присутна во јавноста, малкумина знаат како изгледа нејзината мајка.

Пејачката неодамна на „Инстаграм“ објави фотографија со неа, па обожавателите повеќе немаат дилема од кого ја наследила убавината.

„Тито и јас“, беше коментарот со кој ги насмеа своите следбеници.

Следни Објави

Барате среќа? Чувајте ги жените родени во овој хороскопски знак!

Овие жени никогаш нема да заборават на емоциите и на потребите на својот избраник. Животот ќе му го претворат во најубава љубовна приказна, ќе ја оплеменат неговата душа и ќе му ги доближат работите за кои порано само сонувале. Без разлика дали се во врска или во брак, тие се […]