fbpx

Заборавете на мажите од овие хороскопски знаци

Не постои идеален маж, но со припадниците на овие хороскопски знаци врската и семејството можат да бидат комплексен процес

ДЕВИЦА

Нивните партнерки треба постојано да внимаваат што ќе кажат и во каква форма истото ќе го изговорат. Тие се посветени семејни луѓе, но со исклучително тежок карактер.

Сепак, би можеле да имаат хармоничен однос со претставниците на Јарец, Рак, Шкорпија и Бик.

ЈАРЕЦ

Со нив е исклучително тешко да се изгради љубовна врска. Создаваат семејства, но секогаш одбираат жени од кои ќе имаат најголема корист, а ќе предизвикуваат најмалку проблеми.

Сакаат постојано да бидат фалени и се пресуетни. Нивна идеална половина е жена Шкорпија.

Следни Објави

(ФОТО) Северина ја покажа мајка си, една работа ги насмеа сите

Северина Којиќ е активна на социјалните мрежи како никогаш порано, а со една објава привлече големо внимание. Иако хрватската поп-ѕвезда е со децении присутна во јавноста, малкумина знаат како изгледа нејзината мајка. Пејачката неодамна на „Инстаграм“ објави фотографија со неа, па обожавателите повеќе немаат дилема од кого ја наследила убавината. […]