fbpx

Барате среќа? Чувајте ги жените родени во овој хороскопски знак!

Овие жени никогаш нема да заборават на емоциите и на потребите на својот избраник.

Животот ќе му го претворат во најубава љубовна приказна, ќе ја оплеменат неговата душа и ќе му ги доближат работите за кои порано само сонувале.

Без разлика дали се во врска или во брак, тие се вистински дијаманти кои партнерите со задоволство ќе ги покажуваат, но и љубоморно ќе ги чуват од погледите на другите.

Жените родени во овој знак од вас ќе бараат само да бидете искрени и да умеете да им ја возвратите љубовта.

И да, станува збор за Водолиите!

Следни Објави

Знам како е: Карлеуша проговори за злоставувањето

Јелена Карлеуша повторно се огласи и ѝ даде поддршка на актерката Милена Радуловиќ која го пријави професорот по глума Мирослав Мика Алексиќ за сексуално злоставување. Таа вели дека речиси секоја жена на планетава преживеала некој вид на сексистичко малтретирање, па и таа самата. – Мислам дека не постои жена во […]