fbpx

(ФОТО) Никогаш немала пократка коса: Брена ги изненади сите

Лепа Брена (60) ја промени фризурата и веднаш се пофали на својот профил на „Инстаграм“.

„Добра фризура секогаш ја прави жената посреќна“, напиша фолк-ѕвездата која сега има пократка коса со локни.

Брена секојдневно мами воздишки со нејзиниот изглед, а неодамна откри дека денот ѝ почнува со јога, а речиси секој ден на менито има свежа риба и квалитетно вино.

– Неодамна од исхраната ги исфрлив сите млечни производи – призна пејачката.

Следни Објави

Шокантен пресврт во случајот со силувања: Се огласи Мика Алексиќ

Одбраната на Мирослав Мика Алексиќ (68) кој е осомничен за осум силувања и шест сексуални вознемирувања, најверојатно ќе се држи до тврдењата дека професорот по глума е импотентен, дознава српски „Информер“. Како што неофицијално се дознава, неколку девојки во исказите имаат наведено дека Алексиќ во текот на наводните брутални сексуални […]