fbpx

Ја уби баба ми, па се самоуби: Страшната животна приказна на Горана

Горана Манчиќ, учесничката во популарното телевизиско шоу „Парови“, сподели страшна животна приказна која ги шокираше гледачите.

– До десет години имав среќно детство, а потоа се’ се промени. Трагедијата се случи кога моите родители се разведоа. Не знам како татко ми набавил пиштол. Тоа треба да го истражи полицијата. Ја уби баба ми, ја рани мајка ми со три куршуми и на крај самиот си пресуди. Претходно тој пиштол го држев и јас – раскажа пред камерите Горана.

Таа исклучително вознемирена откри дека по семејната драма мајка ѝ се премажила, а таа останала да живее со извесна Билјана.

– Таа е газдарица и јас сум ѝ како посвоено дете. Секогаш била тука за мене и многу ми помогна во животот. Таа имаше разбирање за сите мои хистерии – изјави Горана.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Нов шок во истрагата: И децата на Цеца проговорија за Мика Алексиќ

Бројни познати личности секојдневно се огласуваат во медиумите и откриваат нови моменти од животот на Мирослав Мика Алексиќ кој е обвинет за силување и за сексуално злоставување. Ништо помалку не е загрижена и Светлана Цеца Ражњатовиќ чии деца Вељко и Анастасија ги посетувале часовите на озогласениот професор по глума. Алексиќ […]