fbpx

(ФОТО) Цело е кога има сè: Антонио Милошоски со петте деца дуваше свеќи

Поранешниот министер за надворешни работи, Антонио Милошоски, го прослави својот 45-ти роденден.

Во предвечерјето на денот на Свети Антониј, пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ сподели семејна фотографија на „Фејссбук“ со сопругата и нивните пет деца која собра преку шест илјади лајкови.

– Цело е кога има сè, роденденската желба ми е исполнета со насмевките на најсаканите – напиша Милошоски.

Следни Објави

Животот им е борба: Ова е најнесреќниот хороскопски знак!

Астролозите се едногласни дека еден хороскопски знак има помалку среќа од сите останати во зодијакот. За припадниците на овој знак, работите ретко се движат според планираното. Eдноставно, малкумина од нив добиваат можност за остварување на сите соништа. Постојано се во трка со времето и обврските, животот постојано ги фрла во […]