fbpx

(ФОТО) Заведува пред спиење: Карлеуша се соблече

Јелена Карлеуша (42) со провокативна фотографија им посака убава ноќ на своите преку два милиони следачи на „Инстаграм“.

Српската ѕвезда позира во долна облека со пригушено светло.

„Обожавањето е ектремен облик на љубовта – тоа е вид на безусловна посветеност“, напиша таа под сликата.

„Те обожабам, мој лош ангелу“, „Грмиш од убавина“, „Многу помлади девојки сега се љубоморни“ се само дел од коментарите на оваа објава, па очигледно Карлеуша успеа во намерата повторно да го украде вниманието.

Следни Објави

Направи хаос во „Ѕвездите на Гранд“: Која е Мими од Велес?

Велешанката Мими Јовановска за разлика од претходниот круг кога го воодушеви жирито во регионалното шоу за таленти „Ѕвездите на Гранд“, во најновата епизода потфрли со изведбата. Лошиот избор на песни беше пресуден овојпат да добие само три гласа, но поради претходното одлично претставување Саша Поповиќ ѝ даде зелена карта за […]