fbpx

Жените родени во овој хороскопски знак често остануваат сами

Жените родени во овој хороскопски знак се во постојана потрага по совршенство. Тешко пронаоѓаат идеален партнер и неретко остануваат сами.

Станува збор за жени со исклучително високи критериуми. Понекогаш се премногу принципиелни. Нивните емоции во суштина се немирни, иако делуваат крајно воздржано.

Сепак, оние кои веќе се во врска или во брак, речиси никогаш не ставаат крај на љубовта и до крај се борат за партнерот.

И да, станува збор за Девиците.

Следни Објави

(ФОТО) Заведува пред спиење: Карлеуша се соблече

Јелена Карлеуша (42) со провокативна фотографија им посака убава ноќ на своите преку два милиони следачи на „Инстаграм“. Српската ѕвезда позира во долна облека со пригушено светло. „Обожавањето е ектремен облик на љубовта – тоа е вид на безусловна посветеност“, напиша таа под сликата. „Те обожабам, мој лош ангелу“, „Грмиш […]