fbpx

(ФОТО) Каква промена: Џенифер Лопез не сте ја виделе со пократка коса

Латино-ѕвездата Џенифер Лопез (51) никогаш не експериментирала премногу кога е во прашање физичкиот изглед.

Исхраната на Џенифер Лопез: Од ова се прости засекогаш!

Сепак, за насловната страница на магазинот Allure направи неочекувана трансформација, па се фотографираше со никогаш пократка коса.

Не е познато дали е во прашање перика, но Џеј Ло изгледа одлично со оваа фризура надополнета со минимален мејкап.

Следни Објави

Десна рака на Веља Невоља: Кој е човекот кој сечел луѓе и ги топел во киселина?

Медиумите во Србија секојдневно информираат за нови морничави детали поврзани со жртвите ликвидирани од криминалната банда на Вељко Беливук, а сега во фокусот е Марко Миљковиќ Маре, човекот кој наводно бил десна рака на извиканиот Веља Невоља. (ФОТО) Ова е куќата каде Веља Невоља и неговата банда ги мачеле жртвите […]