fbpx

(ФОТО) Моето срце секогаш ќе биде твое: Лупевска емотивно за синот

Новинарката Снежана Лупевска-Созен сподели емотивни моменти од нејзиниот приватен живот.

Авторката и водителката на „Телма“ се пофали дека го добила најубавиот подарок на 14-ти февруари.

„Моето срце е и секогаш ќе биде твое. Најубавиот подарок за празникот од мојот син Микаил, рачна изработка“, напиша Лупевска, постирајќи две симпатични фотографии на „Фејсбук“.

На едната нејзиниот син, а на другата срцето што ѝ го подарил.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Монструозни дела, распарчени тела: Дали го знаете ова за Веља Невоља?

Вељко Беливук или Веља Невоља како што го познаваат сите и дваесетина негови блиски соработници се во притвор, осомничени за атентатот на Милан Љепоја, припадник на криминалната банда Пинк Пантер, но и за ликвидациите на навивачите Горан Величковиќ и Здравко Радојевиќ и за уште неколку се’ уште нерасчистени убиства. Драматично: […]