fbpx

(ФОТО) Вучиќ и Заев наздравија на специјално место

Српскиот претседател Александар Вучиќ на својот официјален профил на „Инстаграм“ се пофали каде уживаше денеска во Скопје.

– Им благодарам на гостопримливоста на Зоран Заев и на сопственикот на винаријата Камник. Уживавме во добро вино и со претседателот на Владата на Северна Македонија договаравме заеднички проекти за во иднина – напиша Вучиќ.

Следни Објави

Спиев со пола Њујорк, па си најдов маж: Познатата манекенка и водителка ги шокира сите

Ешли Греам е повторно во фокусот на медиумите откако порача дека е уморна постојано да ја нарекуваат најпозната плус сајз манекенка и водителка. „Не познавам ниту еден маж за чие тело постојано се дискутира“, изјави таа. Греам е позната по нејзините искрени обраќања, а особено се памети нејзиното интервју за „Ел“ […]