fbpx

Цеца за разделбата со Богдан: Ова е вистината!

Српските медиуми денеска не престанаа да шпекулираат за наводната разделба на Светлана Цеца Ражњатовиќ (47) со осум години помладото момче Богдан Срејовиќ.

(ФОТО) Каква убавица: Цеца објави слика со мајка си

По одморот на Копаоник, фолк-ѕвездата со партнерот уживаше во убавините на едно познато српско етно-село кога и конечно на социјалните мрежи ја објави нивната прва заедничка фотографија.

Сепак, подоцна истата ја избриша, па за фановите тоа беше доволно да сфатат дека нивната омилена пејачка е повторно сингл.

Бројните наслови ја испровоцираа Цеца, па одлучи да се огласи на „Инстаграм“ и да ја соопшти вистината.

Таа ги демантираше сите портали и откри дека помеѓу неа и Богдан се’ е во најдобар ред.

Срејовиќ има 38 години и е успешен угостител. Повеќе информации за него можете да прочитате ТУКА!

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Ана наздрави со гостите: По нејзиниот говор, свекрвата ја напушти свадбата!

Бев гостинка на таа венчавка. После тоа што го слушнав, си ветив дека никогаш нема никому да му застанам на патот Ана и Димитар се забавувале уште во средношколските денови. За жал, идната снаа не била по мерка на неговата мајка. Таа правела сѐ што било во нејзина моќ да […]