fbpx

Секој маж и татко ќе го направеше истото: Принцот Хари проговори за кралското семејство

Британскиот печат беше токсичен и го уништуваше моето ментално здравје, вели принцот Хари кој првпат отворено проговори за напуштањето на кралското семејство во шоуто на Џејмс Корден.

Хари негира дека е во лоши односи со најблиските. Напротив, како што вели, постојано комуницираат на Зум, апликација која откри дека знае да ја користи и неговата баба, кралицата Елизабета Втора.

– Го направив тоа што ќе го направеше секој маж и татко. Морав да го заштитам семејството – вели тој.

Принцот Хари даде свое мислење и за мегапопуларната серија The Crown која се прикажува на „Нетфликс“, а во која брутално е прикажана историјата на неговото семејство. Откри и дека би сакал неговиот лик да го глуми реномираниот актер Дамијан Луис.

Хари во едно прилично опуштено издание на Late Late Show кое се снимаше во Лос Анџелес призна и дека после вториот состанок сфатил дека Меган Маркл е вистинската жена за него, а откри и дека кралицата на нивниот син Арчи за Божик му подарила апарат за вафли.

Целото интервју можете да го погледнете во продолжение.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Се бори со тешка болест, но не се откажува: Шенон Доерти покажа како изгледа

Американската актерка Шенон Доерти (49) која веќе шест години се бори со рак на дојка, конечно е фотографирана во јавност. Папараците ја начекаа пред влезот на еден трговски центар во Лос Анџелес. Судејќи по фотографиите, ѕвездата од серијата „Беверли Хилс“ изгледа далеку подобро, иако не делува расположено. Таа пред неколку […]