fbpx

Со Северина ѝ го скрши срцето: Игор ја остави оваа убавица!

Регионалните медиуми не престанаа да пишуваат за можниот развод на Северина и Игор Којиќ, а сега почнаа да копаат и подлабоко во љубовното минато на фудбалскиот менаџер.

Малкумина знаат дека синот на познатиот фолкер Драган Којиќ Кеба имал тајна романса со една од најпознатите српски актерки која завршила неславно токму поради Северина.

Станува збор за преубавата Катарина Радивојевиќ, кај нас најпозната по насловната улога во филмот „Зона Замфирова“.

Северина не е единствената Хрватка поради која Катарина била оставена. Претходно, поради атрактивната водителка Николина Пишек таа добила корпа и од милионерот Видоје Ристовиќ.

Фото: Инстаграм

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО

Следни Објави

Се самоуби позната актерка, причината ќе ви го скрши срцето!

Актерката Хајди Ферер се самоуби на 50-годишна возраст, јавуваат светските медиуми. Како глумица не изгради некоја особена кариера, но важеше за една од подобрите сценаристки во Холивуд. Нејзино дело е и култната серија Dawson’s Creek со која се прослави и Кејти Холмс, поранешната сопруга на Том Круз. Сопругот на Ферер, […]