fbpx

Ѝ дозволувам на мама да спие со маж ми: Шокантна исповед (ВИДЕО)

Оние што ја следат оваа жена на социјалните мрежи, до толку биле згрозени што ја „молеле“ да каже дека се шегува

Без никаков срам, Мили Селерс пред неколку дена со своите 200.000 следбеници на Тик Ток сподели семејна тајна која за многумина е крајно болна и ненормална.

Имено, таа во видео кое за кратко време достигна преку 14 милиони прегледи, открива дека на својата мајка ѝ дозволува да спие со нејзиниот сопруг секогаш кога ќе посака.

Таа вели дека сите тројца се пресреќни поради таквиот однос и дека воопшто не ги интересира што другите велат и дека најважно им е дека максимално уживаат во „тројка“.

„Знаете ли колку внимавам за тоа мојот драг да биде среќен? Му дозволувам да биде со мама. Таков вид на сопруга сум јас“, вели Мили со широка насмевка и тоа во присуство на мајка си и на нејзиниот партнер.

Подоцна Мили објави видео како тројцата лежат во кревет, но веројатно под притисок на јавноста, снимката во меѓувреме беше отстранета.

Фото: Тик Ток

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Светот тагува: Почина ѕвездата од „Малечката невеста“

Тагуваат фановите ширум светот на мегапопуларната ТВ-серија „Малечката невеста“. Почина една од главните протагонистки, актерката која го толкуваше ликот на извиканата Дадиша. Причината за смртта на 75-годишната легендарна индиска глумица Сурека Сикри е срцев напад. На различни континенти, а особено во својата земја, таа уживаше ѕвезден статус. Медиумите во Индија […]