fbpx

(+18) Нови вознемирувачки слики со жртвите на Беливук

Српските медиуми дојдоа до нови, досега највознемирувачки фотографии на кои наводно се наоѓаат жртвите на криминалната банда на Вељко Беливук.

Дел од овие слики неодамна им биле презентирани и на новинарите во Обвинителството за организиран криминал.

Инаку, овие материјали и пред судот ќе бидат искористени како еден од бројните докази против Веља Невоља и Марко Миљковиќ.

Десна рака на Веља Невоља: Кој е човекот кој сечел луѓе и ги топел во киселина?

Објавената содржина е исклучително вознемирувачка и Пинк.рс ги замолува оние со слабо срце да ја прескокнат.

Фотографиите ќе бидат достапни ОВДЕ во наредните 24 часа.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Срцето ми е скршено: Загина млад инфлуенсер, мајката неутешна

Младиот инфлунесер Тимоти Хал, на социјалните мрежи познат под псевдонимот Тимбо д Реднек, загина во страшна несреќа, објави неговото семејство. Животот го загубил обидувајќи се да изведе трик со камионет. Излетал од возачкиот прозорец пред возилото да се преврти и да го поклопи. Тажната вест на неговиот профил на „Тик […]