fbpx

Пиво и голотија: Избришаните слики на Меган Маркл

Сите знаеме дека пред да се омажи за принцот Хари и да стане војвотката од Сасекс, Меган Маркл имаше сосема поинаков живот.

Поранешната американска актерка кога стана дел од кралското семејство преку ноќ го избриша профилот на „Инстаграм“.

Сепак, фотографиите со пиво и заводливите „селфиња“ продолжија да кружат на социјалните мрежи.

Она што е особено интересно што една од најпопуларните жени во светот овие слики самата ги сподели со јавноста пред само неколку години кога живееше сосема поинаку, авангардно и без никакви протоколи.

Дел од нив, погледнете во продолжение!

За крај, ѕирнете како изгледала Меган на 16 години со првото момче на матура. Фотографијата погледнете ја ОВДЕ!

Следни Објави

Со години ја камшикувал и горел со цигари: Вака му се одмаздила!

Речиси цела една деценија оваа жена трпела семејно насилство Сузи Гиденс, 32-годишна домаќинка од Велс, со години била и физички и психички малтретирана од нејзиниот девет години постар сопруг Тимоти Ленихан. Откако сфатила дека ако остане со него нема уште долго да му се радува на животот, таа детално испланирала […]