fbpx

Ретко го покажува: Ова е семејството на Гоце Тодоровски

Легендарниот Гоце Тодоровски пред неколку години се пензионира, па сега сѐ повеќе време поминува со семејството.

Омилениот актер од „Македонски народни приказни“ ретко споделува семејни фотографии, а токму оваа е исклучок.

Тој позира со сопругата Тања и ќерката Сашенка.

Тодоровски кој сѐ уште активно работи во театар и синхронизира телевизиски серии, има и син. 

Следни Објави

Животен пресврт до 15 септември за овие хороскопски знаци

Шкорпија Ги очекува голема промена и на професионален и на личен план. Некои од нив конечно ќе ја променат адресата на живеење. Оние кои одамна си посакуваат, конечно ќе основаат семејство. Може да очекуваат и неколку неочекувани, но крајно возбудливи патувања. Рак Убави работи ќе им се случи во првата […]