fbpx

Мрачни и себични: Ова се трите најлоши хороскопски знаци!

Сите ние сме со различни карактери, повеќе или помалку табиетлии, но овие знаци во зодијакот се без конкуренција најмрачни и најсебични

Девица

Непоправливи перфекционисти. Што и да направите, за нив не е доволно. Многу ретко се искрени и никогаш не знаете кога ќе ве изневерат.

Шкорпија

Посесивни и љубоморни. Бидете особено претпазливи со нив, особено ако нешто им згрешите. Осветољубиви се и најчесто се однесуваат како недораснати.

Јарец

Бесчувствителни и мрачни. Не знаат да покажат емоции, многу од нив едноставно не знаат да сакаат. Не сметајте на нив, ако имате некој проблем комотно прескокнете ги за било каков совет.

Следни Објави

Падна среде настап и почина: Момче го загуби животот на концерт во Мрчајевци

Момче на 21 година починало синоќа на пат до болницата во Чачак, откако му се слошило среде настап на манифестацијата „Купусијада“ во Мрчајевци. Очевидци раскажуваат дека инструменталистот на „Културно уметничко друштво Кралево“ наеднаш се срушил на сцената. Итната помош пристигнала веднаш, но му немало спас. Д-р Билјана Кочовиќ, портпаролката на […]