fbpx

Амал Клуни лесно ќе ја ископирате: Еве како!

Амал Клуни е адвокат, филантроп, професор, сопруга и мајка, но како и тоа да не е доволно, па таа е и модна икона. Вака светските критичари ја опишуваат сопругата на холивудскиот актер Џорџ Клуни.

Со нејзините стајлинзи ги инспирира дамите ширум светот, без разлика дали е во прашање секојдневен или вечерен аутфит.

Во продолжение ви претставуваме три нејзини изданија.

Со малку вкус, овие стајлинзи можете многу едноставно да ги ископирате во рамките на вашиот буџет.

Следни Објави

Секој ден мислам на него: Проговори вонбрачната ќерка на Аркан

Софија Ражњатовиќ (41), вонбрачната ќерка на Жељко Ражњатовиќ, неодамна призна дека Аркан засекогаш ќе живее во нејзиното срце и дека многу ѝ недостасува. Таа денес живее во Брисел, а првпат го видела татка си на телевизија кога стана светски познат во 1991 година. Нејзината мајка била социјална работничка за која […]