fbpx

Неочекувана добивка за три хороскопски знаци до 20 октомври

Ѕвездите особено ќе им бидат наклонети на овие три знаци

БИК

Позната е нивната амбициозност за правење големи пари. Во наредните пет дена ќе имаат уште посилен мотив да се жртвуваат на професионален план, па нивната финансиска состојба значително ќе се подобри до 20 октомври.

СТРЕЛЕЦ

Ризикот кој ќе го преземат за да направат добра зделка ќе се покаже како вистински потег. Една неочекувана средба ќе им отвори сосема нови погледи кога се финансиите во прашање.

ЈАРЕЦ

Нивната трпеливост, вредност и амбициозност конечно ќе бидат препознаени и ќе успеат соодветно и да заработат. Ќе им треба време да се навикнат на лагодниот живот.

Следни Објави

Неверување и шок: Се огласи Наташа за смртта на поранешниот сопруг

Вистинските љубители на театарската и на филмската уметност во регионот се’ уште се во шок по смртта на 49-годишниот актер Марко Живиќ. Глумецот кој во 2008 година се бореше со канцер, ја загуби битката со коронавирусот. Познатата српска водителка Наташа Павловиќ која беше четири години во брак со Живиќ е […]