fbpx

ХОРОСКОП: Овие знаци ќе имаат најмалку среќа во 2022!

На овие луѓе ѕвездите нема претерано да им бидат наклонети во годината што доаѓа

Рак

Припадниците на овој темпераментен хороскопски знак очекуваат големи животни промени во наредниот период, но работите нема да се одвиваат така подмачкано. Постои голема шанса во текот на целата 2022-ва константно да се соочуваат со некакви бариери.

Особено треба да внимаваат на предавство од близок пријател или од колега, затоа како никогаш порано треба да внимаваат што и каде зборуваат.

Јарец

Ќе се најдат во тешка ситуација поради пари. Тоа што се премногу самоуверени и претерано сигурни во своите можности ќе ги навлече и на игрите на среќа, но ништо нема да им помогне.

Треба да расчистат со тврдоглавоста, особено во периодот што претстои и конечно да сфатат дека среќата и судбината не може да се форсираат.

Риби

Во 2022-ва токму припадниците на овој знак ќе имаат серија грешки, лоши одлуки, ситуации во кои нема да знаат што попрво да направат.

Навистина би ги лажеле ако им кажеме дека среќата ќе биде на нивна страна.

Следни Објави

Тага во регионот: Почина омилената ТВ-ѕвезда, имаше само 39 години

Почина Невен Вуљанковиќ (39), омилениот натпреварувач во шоуто „Живот на вага“. Ќе остане запаметен како еден од најтешките кандидати во првата сезона на популарната емисија кој успеа да симне неверојатни 50 килограми. Невен призна дека во шоуто се пријавил затоа што сака да основа семејство со сопругата Ивана и дека […]