fbpx

Несреќа за три хороскопски знаци до први февруари

Припадниците на овие три хороскопски знаци нема да имаат среќа во љубовта во наредниот период

РИБИ

Особено треба да внимаваат оние во врска. Заборавете на времето поминато со друштвото. Ако продолжите да го игнорирате партнерот, многу е веројатно да следува конечно разидување. Оние во брак да внимаваат на малите нешта и да не забораваат дека еден гест значи навистина многу.

БЛИЗНАЦИ

Бидете трпеливи со вашите емотивни партнери. Сега не е време за отпочнување на било какви конфликти, едноставно треба двапати да размислите пред да делувате.

ОВЕН

До крајот на јануари не се впуштајте во било каква посериозна врска, затоа што ѕвездите не се на ваша страна наредниот месец. Почекајте го март за љубовни авантури, работите драстично ќе се променат.

Следни Објави

Беше број еден во „Ѕвездите на Гранд“: Еве што прави денес!

Сигурно го паметите Тихомир Тепиќ, водителот кој заедно со Драгана Катиќ беа домаќини на славната „Гранд парада“. Се обиде и во музичките води, но во меѓувреме се повлече од медиумите. Се’ уште е на екраните, но не е присутен во жолтиот печат. „Таблоидните вести и папарацо-фотографиите, наместени или не, нема […]