fbpx

(ФОТО) Шекеринска каква што не сте ја виделе!

Риба и пол

Кога била помлада, поранешната македонската министерка за одбрана Радмила Шекеринска очигледно многу повеќе експериментирала со стилот на облекување.

Тоа може да се види и на овие две фотографии кои осамнаа на социјалните мрежи.

Особено на онаа со поранешниот премиер и претседател Бранко Црвенковски.

Не се знае каква била приликата, но Шекеринска сигурно била една од најкоментираните гостинки таа велер во ова кратко фустанче.

*Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Го хранев, само му течеа солзи: Потресно сведоштво на Маријана за последните денови на Тоде Новачевски

Последните денови од неговиот живот ми ја распараа душата и ќе ги паметам додека сум жива. Секој ден одев болница и додека можеше да јаде и пие го хранев. Цело време ме држеше за раце. Многу ми е тешко, многу жално и потресно. Ова е дел од ексклузивното сведоштво на […]