fbpx

За два дена ќе се случи нешто големо: Астрологот Душан со предупредување!

Интересен датум ни претстои – 22.02.2022

Астрологот Душан Величковиќ предупредува една голема трансформација, односно една чудна консталација на небото, не само нумеролошки.

„Нешто ќе биде објавено. Ќе биде пласирана една интересна идеја која всушност ќе подразбира едно обединување, поготово на овие простори. На сите им советувам на 22.02.2022 во 22:22 часот да обрнат внимание на интернет, ќе следува нова објава и нешто многу убаво. Двојката е бројот на душата и ние влеговме во еден милениум кој се пишува со двојка и еве сега сме 22 години во тој милениум, а како што гледаме доаѓа до пресврт во односите“, завршува тој.

Фото: Принтскрин

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО

Следни Објави

Почивај во мир, малечок: Прерано згасна животот на Матеј Јовчевски

Музичарот Петар Георгиевски-Камиказа предмалку на социјалните мрежи сподели тажна вест која ги шокира неговите следбеници. Основачот на групата „Меморија“ напиша емотивни зборови со кои многумина расплака. „Животот е како песочена тврдина, изградена на плажа. Кога ќе дојде бранот, тврдината во песок се престорува. Ете, тоа е животот. Денеска ненадејно и […]