fbpx

Конечно ќе се радуваат: Многу пари за два хороскопски знаци до 5 април

Близнаци

Припадниците на овој хороскопски знак ќе уживаат во прекрасни моменти во првите денови на април. Ги очекува емотивна средба и конечно ќе уживаат во хармоничен љубовен живот. Некои од нив ги очекува и солидна добивка на игрите на среќа.

Стрелец

Успехот ќе им биде загарантиран, особено на професионален план. Неочекувана добивка им претстои на почетокот на април. Сите цели што ќе си ги постават, ќе им појде од рака и да ги исполнат.

Следни Објави

Тешко се опоравува: Македонската инфлуенсерка повторно во болница

Се молиме за неа Александра Шијакоска (29), една од најпознатите македонски модни инфлуенсерки, повторно е хоспитализирана. По операцијата на тумор на мозокот, таа им се обрати на своите илјадници следбеници на „Инстаграм“ признавајќи дека опоравувањето не оди по планот и дека повторно е во болница. „Многу ми е тешко да […]