fbpx

Од 11 април големи животни промени за три хороскопски знаци

Три знаци во периодот што следува ќе имаат повеќе среќа од останатите

(БИК) Сега е вистинското време мислите да ги насочат кон најголемите желби. Треба да се фокусираат на промените и како никогаш порано треба храбро да исчекорат од својата сигурна зона.

(ЛАВ) Овој период е добар за нивната кариера. Упорноста конечно ќе им се исплати. Ќе им се отворат нови шанси за малку поинакви деловни потези, па треба паметно да ги искористат.

(ШКОРПИЈА) Има одлични вести за нив! Ќе блескаат на љубовен план, а оние кои мечтаат да обноват некои стари пријателства, сега е тајмингот за повторно интензивирање на тие односи. Добри случувања ги очекува и на работното место.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Ѝ рекле дека чека близнаци, но од неа излегло нешто страшно: Потоа се случило чудо (ВИДЕО)

Брачна двојка очекувала две деца, но наместо тоа добиле нешто што ги шокирало и лекарите Бебе родено со две глави, три раце и со две срца ги вознемири здравствените работници во Индија. Шахин Кан и нејзиниот сопруг Сохаил очекувале близнаци, но останале вчудоневидени кога на 28 март во Ратлам, во […]