fbpx

Неочекуван прилив: Големи пари за два хороскопски знаци во јуни

Неочекуван прилив на пари наредниот месец ги очекува припадниците на овие два хороскопски знаци

Водолија

Не ги игнорирајте игрите на среќа во периодот што следи. Ќе ви донесат неочекувано висока добивка која ќе реши голем број од вашите проблеми.

Исто така, може да очекувате и раздолжување за пари кои одамна сте ги позајмиле на блиски луѓе, а кои значително ќе ви го зголемат семејниот буџет.

Шкорпија

Конечно ќе ви се исплати пожртвуваноста на работното место. Бонусот кој го очекувате веќе подолг период конечно ќе ви биде даден.

Јуни ќе ви биде поволен и за инвестирање во работи за кои досега немавте доволно храброст да ги направите.

Следни Објави

Тага! Почина познатиот актер, сопругата и синот скршени од болка

Почина славниот холивудски актер Фред Ворд, потврдија неговите менаџери. Починал на осми мај, но за неговата смрт се дозна дури денеска, јавуваат американските медиуми. Ворд ја започна кариерата во 1970 година, а првата голема улога ја имаше во култниот филм „Бекство од Алкатраз“. Публиката го памети и по остварувањата „Пат […]