fbpx

Заборавете на мажите од овие хороскопски знаци: Еве зошто!

Не постои идеален маж, но со припадниците на овие хороскопски знаци врската и семејството можат да бидат комплексен процес

ДЕВИЦА

Нивните партнерки треба постојано да внимаваат што ќе кажат и во каква форма истото ќе го изговорат. Тие се посветени семејни луѓе, но со исклучително тежок карактер.

Сепак, би можеле да имаат хармоничен однос со претставниците на Јарец, Рак, Шкорпија и Бик.

ЈАРЕЦ

Со нив е исклучително тешко да се изгради љубовна врска. Создаваат семејства, но секогаш одбираат жени од кои ќе имаат најголема корист, а ќе предизвикуваат најмалку проблеми.

Сакаат постојано да бидат фалени и се пресуетни. Нивна идеална половина е жена Шкорпија.

Следни Објави

Шок! Убиен познатиот пејач: Имаше само 24 години, семејството завиено во црно!

Почина раперот Лил Кид, потврди неговиот брат Лил Готит. Познатиот уметник чие вистинско име е Ракхид Џевон Рендер имаше само 24 години. Најпознат беше по соработката со мегапопуларните музичари Тревис Скот и Крис Браун на неговиот актуелен албум Trapped on Cleveland 3. Причината за смртта не е официјално соопштена, а […]