fbpx

Хороскоп: Голема среќа до први јуни за овие знаци

Им претстојат убави денови

Јарец

Мај ќе го заокружат на најдобар можен начин. Луѓето родени во овој хороскопски знак ќе имаат можност да покажат неверојатни работи. Ќе ги следи силна мотивација и на деловен и на личен план.

Девица

Пред нив се возбудливи денови и на сите полиња ќе почувствуваат просперитет. Значително ќе им се подобри финансиската состојба, но не треба да избрзуваат со нови инвестиции.

Бик

Слободните припадници на овој знак ќе се вљубат до крајот на мај. Оние, пак, што се во врска или брак, само ќе ги потврдат силните емоции. Кај некои од нив е можна добивка на игрите на среќа.

Следни Објави

Неочекуван пресврт: Тајната за Матеј за која досега се молчеше

Трагично заврши потрагата по 27-годишниот Матеј Периш кој исчезна пред пет месеци во Белград, а откако конечно е пронајдено неговото тело допрва испливуваат нови детали за случајот кој и онака го следеа низа контроверзии. Една од „тајните“ за која долго време се молчеше е поврзана со другарите на починатото момче […]