fbpx

Со првото момче на матура: Меган Маркл на 16 години (ФОТО)

На „Инстаграм“ неодамна се појави фотографија на Меган Маркл од нејзината матурска забава на која позира со тогашното момче Луис.

Во описот стои дека истата датира од 1997 година за време на средношколскиот божиќен танц.

Војвотката од Сасекс е облечена во црн фустан со светки, а фановите забележаа дека поранешната актерка како воопшто да не се променила.

Следни Објави

Ваква не сте ја виделе: Драгана Мирковиќ во бикини (ФОТО)

Легендарната фолкерка Драгана Мирковиќ живее луксузно, но што се однесува до нејзината кариера, секогаш делувала многу поскромно од многу нејзини колешки, па така и се облекувала. Сепак, фановите „ископаа“ на интернет една провокативна фотографија од неа. Драгана е во бикини, делумно покриена со марама. Не е познато која е дестинацијата […]