fbpx

Ваква не сте ја виделе: Драгана Мирковиќ во бикини (ФОТО)

Легендарната фолкерка Драгана Мирковиќ живее луксузно, но што се однесува до нејзината кариера, секогаш делувала многу поскромно од многу нејзини колешки, па така и се облекувала.

Сепак, фановите „ископаа“ на интернет една провокативна фотографија од неа.

Драгана е во бикини, делумно покриена со марама. Не е познато која е дестинацијата на која позира, но изгледа одлично.

Драгана е една од ретките српски пејачки која успеа својот приватен живот да го сочува далеку од очите на јавноста, особено кога станува збор за децата.

Со сопругот Тони ги имаат ќерката Мануела и синот Марко кои воопшто не се присутни во медиумите.

Следни Објави

(ФОТО) Убиени 14 деца во Тексас, потресни сцени пред училиштето

Салвадор Рамос е 18-годишното момче кое денеска во попладневните часови уби 14 ученици и еден учител во основно училиште во Увалде, Тексас. „Осомничениот е исто така мртов. Се’ уште не се познати мотивите за ова злосторство. Излезе од возилото. Имаше пиштол, а веројатно и пушка. Го убија полицајците кои дојдоа […]