fbpx

Најлошите жени се родени во овие три знаци!

Припадничките на следниве хороскопски знаци имаат специфичен карактер и тешко остануваат во врска. Ако барате љубов за цел живот, со нив ваквите соништа се речиси невозможни

ОВЕН

Жените во овој знак мора да го контролираат секој аспект од врската. Не се работи за тоа дека не ве почитуваат како личност, туку тоа им е вродено. Поради самодовербата, на почетоко се интересни, но потоа настануваат проблемите. Овие дами не реагираат добро кога некој ги загрозува, затоа имајте на ум дека тие не сакаат врската да им се претвори во борба за превласт.

ДЕВИЦА

Една работа воопшто не е привлечна кај нив, а тоа е нивната опсесивна критичка и осудувачка природа. Поради својата перфекционистичка филозофија имаат нереално високи стандарди. Ако навистина сакате да бидете со нив, ќе мора да научите да се ностите со нивните принципи.

ШКОРПИЈА

Овие жени се најинтересните и најуникатните. Поседуваат многу квалитети, панетни се, организирани и одговорни, но една работа ги прави лоши партнери, а тоа е непосветеноста. Тие фиункционираат на одреден начин и мразат кога мора да се прилагодуваат на туѓите желби. Затоа и повеќето мажи се разочаруваат од нив.

Фото: Шатерсток

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Тага! Почина познатиот актер, семејството моли за приватност

Почина популарниот актер Бо Хопкинс. Тажната вест е објавена на неговиот официјален сајт, пренесува магазинот „Верајети“. Хопкинс се прослави по улогите во филмските класици „Американски графити“, „Полноќен експрес“ и „Бекство“. „Со голема тага ве информираме дека Бо почина. Семејството моли за приватност во овие тешки мигови“, стои во официјалното соопштение. […]