fbpx

Неочекувани пари за овие два хороскопски знака во јуни

Припадниците на два хороскопски знака ги очекува прилив на средства токму во наредниот период

ЈАРЕЦ

Вашата голема желба за стекнување на материјални добра конечно ќе ви биде исполнета.

На работното место ќе добиете дополнителни ангажмани кои ќе ви бидат и соодветно вреднувани, па значително ќе си ја подобрите банкарската сметка.

ВОДОЛИЈА

Ќе ви цветаат ружи на деловен план. Претпоставените ќе ви овозможат исклучително поволен бенефит од тоа што го работите.

Ќе бидете максимално исполнети и на личен план бидејќи ќе можете да си приуштите задоволства кои претходно ви изгледале помалку недостижни.

Следни Објави

Драга моја, победивме: Адвокатката Катерина Котеска ги крена сите на нозе

Денес го добив предметот за битолската “Јавна соба”. Жена беше изложена на срам со јавно објавување на интимни фотографии, за кои преживеа голгота, а наместо овој чин да се осуди, беше предмет на јавен потсмев. Обвинетиот ќе биде казнет, а жртвата-жена ќе добие отштета. Горда сум што еден ваков случај […]