fbpx

Астрологот Василиса Володина: Неочекувани пари до 10 јуни за овие знаци!

Ќе им „крцка“ паричникот

Познатиот руски астролог Василиса Володина вели дека овој месец ќе биде навистина магичен за неколку хороскопски знаци.

„Најмагичниот планетарен успех во јуни ќе биде хармоничниот аспект на Венера и Хирон кои астролозите го нарекуваат „Капијата на Пепелашка“. Во текот на овој период се отвора единствена можност секој да ја запознае совршената личност за себе или личноста која ќе ни помогне да живееме подобро и полесно. Ова се однесува и на мажите и на жените, а најизразена ќе биде кај Водолиите и Лавовите“, вели Володина.

Според неа, на љубовно поле, ќе се радуваат и припадниците на хороскопските знаци Стрелец и Лав.

Што се однесува до финансиите, таа им предвидува неочекувана добивка на Биковите, Девиците и на Рибите.

Следни Објави

Хорор! Застрелан познатиот пејач, имаше само 34 години

Нова трагедија го потресе светскиот шоубизнис Почина познатиот рапер Мариел Семонте Ор, јавуваат американските медиуми. Музичарот кој се прослави под уметничкото име Trouble бил застрелан во својот автомобил, а според првичните сознанија починал на лице место. „Жал ми е што ова ти се случи тебе, ова не го заслужи. Се […]