fbpx

Јули ќе биде посебен за овие хороскопски знаци!

ЛАВ

Токму во јули ќе се ослободат од предрасудите и конечно ќе дишат со полни гради. Ги очекува неверојатно успешен период како во љубовта, така и на професионален план. Некои претставници на овој знак ќе почувствуваат вистински животни промени.

ВАГА

Конечно ќе ја добијат потребната поддршка и мотивација на работното место. Тешките моменти ќе бидат минато и вистински ќе му се радуваат на животот.

РИБИ

Се’ ќе им појде од рака во наредните денови. Самоуверено ќе напредуваат на сите полиња, а некои припадници на овој знак ќе се соочат и со непристојни предлози кои ќе бидат голем тест за нивното понатамошно делување.

Следни Објави

(ФОТО) Се омажи мајката на Викторија Лоба, ќерката се облече како деверуша

Татјана Луговаја, мајката на познатата македонска пејачка Викторија Лоба, повторно се заколна на вечна љубов, пишува „Женски магазин“. Лоба сподели повеќе фотографии и откри дека венчавката се одржала во Охрид, во црквата „Света Софија“. За оваа прилика таа облече нежно сина креација од домашен дизајн која ја надополни со впечатливи […]