fbpx

Ги чека тешко лето: Овие хороскопски знаци ќе бидат несреќни!

Припадниците на овие хороскопски знаци веќе се соочуваат со бројни предизвици. Им претстојат големи промени, но ќе се соочат и со проблеми

ОВЕН

Само неколку погрешни одлуки може многу лесно да ве однесат на сосема погрешен пат, па наместо да се движите кон успех, ќе се соочите со голем неуспех. На работното место секој разговор ќе го претворате во конфликт. Заборавете понекогаш на суетата.

Не очекувајте спектакл ниту на љубовен план. Оние што се во врска или во брак после долго време ќе расчистат со бројните несогласувања од минатото. И тука треба да бидат особено внимателни, бидејќи после направениот избор, нема никогаш работите да се вратат по старо.

СТРЕЛЕЦ

Вашите најблиски очекуваат премногу од вас, а вие ќе потфрлите. Наместо кон вистинските луѓе кои се виновни за хаосот со кој се соочувате, вие гневот ќе го насочите кон саканите личности.

Ќе се чувствувате изморено и исцрпено, стресот нема да ви донесе ништо убаво во наредниот период. Бидете особено внимателни на кому од колегите му се доверувате.

Следни Објави

(ФОТО) Венчаница која остава без здив: Се омажи водителката Јана Серафимова

„Засекогаш заедно“ му порача на својот тазе сопруг македонската новинарка и водителка Јана Серафимова која викендов се омажи за долгогодишниот партнер Горан Петровски. Јана блесна во венчаница на познатата дизајнерка Антонија Ристовска. „Среќа е кога најубавите моменти во животот ги делиш со фамилијата и вистинските пријатели. Фала ви наши драги […]