fbpx

Подалеку од нив: Ова се најлошите хороскопски знаци!

Сите ние сме со различни карактери, повеќе или помалку табиетлии, но овие знаци во зодијакот се без конкуренција најмрачни и најсебични

Девица

Непоправливи перфекционисти. Што и да направите, за нив не е доволно. Многу ретко се искрени и никогаш не знаете кога ќе ве изневерат.

Шкорпија

Посесивни и љубоморни. Бидете особено претпазливи со нив, особено ако нешто им згрешите. Осветољубиви се и најчесто се однесуваат како недораснати.

Јарец

Бесчувствителни и мрачни. Не знаат да покажат емоции, многу од нив едноставно не знаат да сакаат. Не сметајте на нив, ако имате некој проблем комотно прескокнете ги за било каков совет.

Следни Објави

Беше убавица, а потоа дрогата и депресијата ја уништија: Вака сега изгледа ѕвездата на „Династија“ (ФОТО)

Легендарната актерка наскоро ќе го прослави 80-тиот роденден Многу генерации ја паметат култната ТВ-серија „Династија“ и со нетрпение ја очекуваа секоја нова епизода. Една од најубавите жени и актерки од тоа време е Линда Еванс која го играше ликот на Кристл Карингтон. Глумицата на оваа сапуница ѝ донесе неверојатна популарност […]