fbpx

Последната недела во јуни ќе биде најлоша за овие знаци!

Припадниците на овие три хосрокопски знаци треба особено да внимаваат како ќе се однесуваат во наредниот период.

За нив јуни може да заврши на најлош можен начин.

Близнаци

За многу работи ќе почувствувате отпор од луѓето кои секојдневно ве опкружуваат, па добро размислете во која насока ќе продолжите. Конфликтните ситуации нема да ви донесат ништо добро. Сега не е вистинското време да ја истакнувате доминантноста.

Риби

Не ги занемарувајте вашите потреби и не дозволувајте да ве искористуваат. Не обидувајте се да го извлечете најдоброто од луѓето по секоја цена, во моментов не ви е потребна лоша енергија.

Стрелец

Токму овој период е поволен за нови пријателства и за возбудливи авантури, но непотребно форсирате некои свои принципи, па многу е веројатно да се соочите со неуспех. Верувајте ѝ на интуицијата.

Следни Објави

Сопругата Анета му е најголема поддршка: Ова е семејството на Бобан Цаневски (ФОТО)

Македонскиот пејач Бобан Цаневски (45) имаше одлично претставување во финалето на популарното шоу „Никогаш не е доцна“ и доби најмногу СМС-гласови. Цаневски кој стана регионална ѕвезда, вечерва настапи со песната „Чија си“ со која Тоше Проески победи на „Беовизија“. „Еве ме во големото финале за кое не се надевав. Имав […]