fbpx

Овие знаци ќе бидат најсреќни во август!

Астролозите прогнозираат дека месецов ќе им почне на најдобар можен начин на припадниците на следните три хороскопски знаци

Бик

Ќе ви се врати самодовербата на голема врата и конечно ќе имате волја да блеснете во полн сјај. Конечно ќе ги подобрите интимните односи со партнерот, а со некои пријатели ќе воспоставите длабоки врски кои ќе ве направат исклучително среќни.

Лав

Задоволството кај вас ќе биде најизразено во првата недела од август, така да еуфорија ќе ви трае подолго од вообичаеното. Конечно ќе имате доволно време да им се посветите на работите кои вистински ве опуштаат.

Девица

Последните денови од август ѕвездите ќе ви донесат низа убави работи на љубовен план. Нема да имате никакви проблеми ниту на деловно поле. Едноставно, се’ ќе ви оди како подмачкано.

Следни Објави

Шок! Ѕвездата од српските реални шоуа во кома, лекарите се борат за нејзиниот живот

Лекарите се борат за животот на Миљана Кулиќ, 28-годишната ѕвезда од српските реални шоуа која од вчера е во вештачка кома. Нејзината здравствена состојба се искомплицирала откако пред 12 дена во Турција направила операција за стеснување на желудникот, информираат српските медиуми. Родителите на Миљана низ солзи раскажуваат дека нивната ќерка […]