fbpx

Знае да ѝ парира и со стајлингот: Дебарлиева го покажа сопругот (ФОТО)

Една од нашите најпознати презентерки, омилената Билјана Дебарлиева, неодамна уживаше со сопругот во убавините на Охрид.

Јован со кого е 27 години во брак не сака премногу да го експонира, па со една фотографија која ја објави на „Инстаграм“ пријатно ги изненади фановите.

Очигледно е дека белата боја и двајцата ја преферираат во овие топли летни денови. Не само што се модно усогласени, туку нивниот стајлинг заслужува чиста десетка.

„Децата пораснаа и се тргнаа од нас. Секој по својот пат. Со Јован останавме сами, сами одиме и на одмор“, изјави Дебарлиева неодамна во едно ТВ-интервју.

Фото: Инстаграм/Bella

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Нè напушти: Македонија тагува, почивај во мир!

Тажна вест Почина познатиот македонски новинар Јанко Николовски, добитник на две државни награди „Мито Хаџивасилев-Јасмин”-за новинарство во 1975 и за публицистика во 2005 година. Беше член на неколку експертски групи на Советот на Европа во Стразбур, за прашања за слобода на медиумите. Во 2006 година беше избран за прв претседател на […]