fbpx

Вакво нешто не сте виделе: Елена од „Живот со стил“ ги изненади фановите (ВИДЕО)

Една од највлијателните македонски инфлуенсерки, Елена Стефановска, минатиот месец стапи во брак со својот долгогодишен партнер Бојан Најдоски.

Дека познатата авторка и водителка на ТВ-магазинот „Живот со стил“ навистина имала бајковита свадба, сега се уверија и нејзините верни следбеници на „Инстаграм“ откако г-ѓа Најдоски сподели видео кое дефинитивно е продукција каква што ретко се гледа кај нас.

На Елена и на Бојан им се исполни сонот да имаат прослава со италијански шмек, доловувајќи ја магијата на Тоскана.

И, да не ви откриваме се’, во продолжение ексклузивниот видеоматеријал кој вреди да се погледне.

Следни Објави

Расплакани деца во завои, се извлекуваат повредените: Потресни слики од несреќата во Бугарија

Потресни фотографии се шират на социјалните мрежи откако автобус со 38 деца и српски државјани се преврте во Бугарија. Според првичните информации, повредени се 17 малолетници од кои две се во критична состојба. Еден од патниците во автобусот за БТВ раскажува дека на возачот му било одвлечено вниманието кога се […]