fbpx

Голема промена за овие хороскопски знаци до крајот на годината

Припадниците на следниве три хороскопски знаци ќе имаат возбудлив финиш во оваа 2022 година

Девица

Девиците ги чека исклучително интересен период. Ѕвездите им предвидуваат неочекувана заработка, но и многу други пријатни изненадувања. На слободните претставници на овој знак конечно ќе им се случи голема љубов.

Близнаци

Самодовербата ќе им се врати во наредниот период, а тоа ќе им помогне значително да си го подобрат квалитетот на живеење. До 20 декември на повеќето припадници на овој знак ќе им се случи голема промена на деловен план.

Стрелец

Среќни денови им претстојат на Стрелците. Едноставно се’ ќе им биде подредено во наредниот период, без разлика дали станува збор за работа или љубов.

Следни Објави

(ФОТО) Тогаш немаше фотошоп: Тијана Дапчевиќ пред четврт век

Оваа жена како да не старее Познатата пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ во една прилика на својот профил на „Инстаграм“ објави фотографија стара 25 години. Славната Ула од хит-серијата „Преспав“ во описот напиша дека во тоа време сме чекале филмот да се развие и постојано сме биле на штрек дали […]