fbpx

Безобразна сцена во градскиот парк: Имаа однос на клупа, деца ги гледаа (ВИДЕО)

Ни срам, ни перде

Постара двојка фатена на дело, снимката стана вирална.

Маж и жена се снимени како имаат интимни односи на клупа во еден парк во Краснодар и тоа среде бел ден покрај детско игралиште.

Од видеото се гледа дека воопшто не им е гајле што се на јавно место и што деца може да ги видат. Иако не ја соблекоа облеката, очигледно е што прават.

Во Русија, за вакво однесување е предвидена затворска казна, па веќе е покрената истрага и полицијата трага по вљубениот пар.

„Прво треба да утврди идентитетот на граѓаните. Овој чин се смета за ситно хулиганство и е предвидено лишување од слобода до 15 дена“, соопшти прес-службата на регионалното Министерство за внатрешни работи.

Од „Телеграм“ каде е објавено ВИДЕОТО, наведуваат дека и двајцата се најверојатно под дејство на алкохол.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Шок! Почина познатата музичарка на 42 години, потресни зборови од брат ѝ

Тажна вест, уште еден живот прерано згасна Семејството ја потврди тажната вест, ова е голема загуба за индустријата, коментираат фановите. На 42-годишна возраст почина Џенет Слек, позната диџејка и продуцентка од Хонгконг. Најголемата популарност ја стекна на почетокот на милениумов на лондонската музичка сцена. Нејзиниот брат Тревор ѝ се обрати […]