fbpx

Ја фатија како краде: Луѓе мои, па оваа жена знае што прави (ВИДЕО)

Вакво нешто одамна не сте виделе

Камерата ја фати жива како краде во фризерски салон!!

Подзаборавено видео повторно стана вирално на социјалните мрежи, откако еден случаен корисник го постираше на „Твитер“.

„Оваа жена навистина знае што прави“, искоментира тој.

Снимката е направена во Белград. Една жена влегува во фризерски салон прашувајќи за бои за коса. Се жали дека тешко ги поднесува горештините бидејќи е бремена, па вработените ѝ предлагаат да седне и ѝ нудат освежување.

Таа го користи моментот и претура по ташната на друга муштерика, па успева да го извлече паричникот, по што си заминува.

Целата ситуација е документирана од безбедносната камера во објектот.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Страшно! Загина најдобриот фраер на естрадата, Ивана се прости од него (ВИДЕО)

Постигна голем комерцијален успех уште во 2000 година кога се појави на музичката сцена Освен со својот талент, жените веднаш ги освои и со физичкиот изглед. Неверојатно шармантен и атлетски граден, Зоран беше еден од најдобрите фраери на естрадата. Со спотот за песната „Милице“ кој изобилуваше со провокативни сцени, направи […]